Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Ochrana osobních údajů

Pro bezproblémové vyřešení Vašich objednávek, je velmi důležité vyplňovat pravdivé a skutečné údaje. Prosíme, vždy si vše pečlivě zkontrolujte. Mějte na paměti, že stačí překlep v jedné číslici nebo písmenku a nebude v našich silách se s Vámi kontaktovat.

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“) při registraci, či při odesílání objednávky, dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek a s možností zveřejnění v případě poškození provozovatele (např. nepřevzetí zásilky, znemožnění komunikace, ... )

Pokud zákazník bude chtít být vyřazen z databáze pro odesílání komerčních sdělení e-shopu, může toto kdykoli provést po přihlášení, ve své kartě zákazníka.

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop | Copyright © 2014-18 PELEN.cz