Přihlášení
Ztratili jste heslo?
+420 774 486 231

Zeměplocha: Ankh-Morpork

Zeměplocha: Ankh-Morpork
Výrobce: Rexhry
Katalogové číslo: RX0012
EAN: 4002051691387
Obrázek
Klikni pro zobrazení většího obrázku
věk 10+, hráčů 2-4, doba hraní cca 60 min.
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Sklad výrobce
914 Kčs DPH/ ks
914
Hra Zeměplocha: Anhk-Morpork úspěšné kombinuje osobitý humor bestsellerů Terryho Pratchetta se strategickou hrou, a když se přidá přiměřená špetku chaosu, je z tohot ďábelsky návyková dobrodružství pro dva až čtyři hráče ve světe Zeměplochy. Tato hra je vhodná pro celou rodinu, a ani nemusíte být fanoušky Zeměplochy, ale pozor, můžete se jimi po odehrání několika her velmi snadno stát!
Staňte se jednou ze sedmi osobností, které soupeří o získání moci nad hrdým a protivným městem Anhk-Morpork, a splňte tajný úkol pomocí své chytrosti a lsti. Do cesty se Vám budou stavět mágové, budou měnit osudy této penězchtivé metropole.
Každý návštěva Ankh-Morporku slibuje díky vzhledově pestré úpravě hry a velké herní variabilitě jedinečný zážitek ze hry. Hezky graficky zpracovaná a detailní mapa a přes sto ručně kreslených karet zobrazujících oblíbené, ale také neblaze proslulé postavy, místa a spolky toho nejvzpurnějšího města Zeměplochy každého hráče snadno pohltí. Použijte vaše karty k získání služebníků, zadupání soupeřů do země a vytažení peněž z jejich kapes. Dávejte si ale pozor na nevyzpytatelnou magii a hanebné triky protihráčů, které ohrožují vaši cestu za ovlátnutím města.

Zeměplocha: Ankh-Morpork

Image with code for validation
PELEN.cz - Petr a Lenka
+420 774 486 231 ; +420 774 486 232