Přihlášení
Ztratili jste heslo?
+420 774 486 231

Rabalux katalogy

Za 20ti letou značkou RÁBALUX stojí firemní skupina disponující se stabilním finančním zázemím a mezinárodními provozními zkušenostmi. Centrum podnikání se nachází v nejdynamičtěji se rozvíjejícím městě Maďarska, ve městě Győr. I logistické centrum podniku, který je od roku 2002 přítomen v několika evropských zemích, bylo umístěno právě zde: společnost obsluhuje svou stále více se rozšiřující partnerskou síť ze 7200 m2 skladové základny. Dynamický rozvoj podnikové skupiny - disponující s konsolidovanými ročními tržbami ve výši 14 milionů Eur - je nepřetržitý, vedle provozu 8 dceřiných společností ve svém vlastnictví, podnik exportuje své produkty do dalších 9 zemí.

Vedle svítidel, které jsou určeny pro maloobchodní prodej, je značka RÁBALUX, i co se týče klasických a energeticky úsporných světelných zdrojů, synonymem spolehlivosti a optimálního poměru cena-kvalita. Každoročně se obnovující produktové portfolio odpovídá i nejnovějším trendům zařizování interiéru, avšak v našem značkovém produktovém katalogu, který obsahuje skoro 1500 produktových položek, mohou najít interiérová a exteriérová svítidla i obdivovatelé klasických trendů.

jednotlivá svítidla Rabalux prezentovaná na PELEN.cz zde

Samozřejmě firma Rabalux nabízí širší sortiment svítidel než stačíme prezentovat jednotlivě prostřednictvím našeho eshopu. Rádi bychom Vám nabídli celý tento sortiment, proto níže nabízíme celý katalog svítidel Rabalux ke stažení. Můžete v klidu prohlížet a objednávat, popř. zasílat poptávky. Přikládáme i ceníky s doporučenou cenou výrobce pro základní orientaci. Pro objednání stačí sepsat čísla výrobků s požadovaným množstvím kusů a zaslat poptávkuna naší mailovou adresu . Ověříme dostupnost, prověříme platné akční nabídky, zpracujeme a zašleme Vám zpět k závěrečnému odsouhlasení. Do našeho skladu naskladňujeme pravidelně každý týden. Objednávky uzavíráme každé pondělí v 15,00 hod., výrobky fyzicky máme ve čtvrtek (jsou-li skladem u výrobce), kdy objednávky vyskladňujeme na cestu k Vám. K vyjímkám dochází, pokud je v týdnu svátek v Čechách nebo v Maďarsku. Termíny upřesňujeme vždy po přijetí objednávky, popř. na dotaz dle aktuálního stavu skladu výrobce.

!!! Jako smluvní partneři nabízíme individuální akce, speciální akční slevy, které jsou vyhrazeny pro jednotlivé nabídky a objednávky !!! Proto nás neváhejte kontaktovat !!!

 

Katalog 2017-18 ke stažení v PDF  katalog 2017-18    a       ceník doporučených cen výrobcem ke katalogu 2017-18

 

  katalog zdrojů 2017  a    ceník doporučených cen výrobcem ke katalogu zdrojů 2017